- תהליך העבודה -​

השלב הראשון והחשוב בתהליך העבודה הוא שלב התכנון והעיצוב, בשלב זה אנחנו יושבים אתכם, הלקוחות שלנו, מקשיבים היטב לכל הצרכים השונים שלכם, הרצונות, החלומות והתשוקות ומתאימים לכם, כמו כפפה, באופן המדויק ביותר את המטבח ונגרות הפנים אשר ישרתו אתכם באופן המיטבי ביותר, תוך שילוב בין פונקציונאליות מרבית, לאסתטיקה גבוהה. 

כנגריית בוטיק קטנה ומשפחתית, מה שמאפיין את תהליך הייצור שלנו הוא שכל פרויקט נעשה בנגריה שלנו מאלף עד תו. מלבד תהליך הצביעה וcnc.

אנחנו מקפידים הקפדה יתרה בכל שלב בתהליך הייצור על מנת לוודא שהתוצר יהיה איכותי ומדוייק. לכל סגנון יש צורת עבודה שונה ואנחנו מתגאים בוורסטיליות שלנו וביכולת ליצור עבורכם את החלום הייחודי שלכם.

החומרים בתהליך העבודה הם מרכיב חשוב וקריטי, אשר משפיע על העמידות, הנראות והנוחות. לכן, חשוב לנו לעבוד עם חומרי גלם איכותיים. עץ מלא כמו- אלון- על סוגיו השונים, פופלר, ליבנה ועוד. לבידים, גוף הארונות, והחזיתות מיוצרות מMDF ירוק מצופה מלמין, וסנדוויץ אדום מצופה פורמייקה. כמו כן חשובים לנו החיבורים בין החומרים אשר יוצרים את השלם הגדול, למשל- שילובים של עץ טבעי על גווניו, צבע, זכוכית עם שקיפויות שונות, מתכות ועוד.

איכות הפרזול חשובה לנו מאוד מכיוון שהיא משפיעה על עמידות ואיכות המטבח והנגרות. אנחנו עובדים עם הפרזול של חברת בלום שמוכח כעמיד ביותר לאורך שנים רבות ומסופקת תקופת אחריות של 10 שנים. כך אנחנו יכולים להיות שקטים שאתם מקבלים את הטוב ביותר!

צביעה בתנור שלייף לק- תהליך הצביעה מבוצע במצבעה מקצועית בעלת וותק רב, אנחנו בוחרים בקפידה את הספקים שלנו וכך גם לגביי תחום חשוב זה.

צבע היסוד הוא פוליאסטר ואחריו עוד שתי שכבות של צבע הגמר.

ניתן לבחור מגוון רב של צבעים מתוך מניפות הצבעים וכן להגיע לגימורים שונים ומיוחדים גם בצביעת העץ המלא.

התקנת המטבח והנגרות מתבצעת אך ורק על ידנו, אנו מאמינים כי תהליך ההתקנה הוא תהליך מורכב וקריטי ולכן אנו לא מעבירים את התהליך הזה לחברה חיצונית אלא מבצעים אותו בעצמנו, תוך פיקוח קפדני ומדויק של גל והצוות. אנחנו אחראיים לתקינות הנגרות ומספקים ללקוח אחריות של 10 שנים המעניקה לו שקט נפשי לתווך ארוך.